koszyk
(0 art.)

Kwota :

0,00 PLN

LaChocola
Czekoladowe prezenty
Poczta prezentowa
Poczta prezentowa
Jeśli chcesz sprawić najbliższym wyjątkowy, personalizowany prezent - wystarczy tylko, że nas o tym wcześniej poinformujesz. Do każdego zamówienia możemy przygotować bilecik z dedykacją oraz zapakować produkt w elegancką torbę ozdobą. Nasza poczta prezentowa gwarantuje, że czekoladowe upominki dotrą nieuszkodzone.

Do każdego zamówienia możemy przygotować bilecik z dedykacją oraz zapakować produkt w elegancką torbę ozdobą. Nasza poczta prezentowa gwarantuje, że czekoladowe upominki dotrą nieuszkodzone.

Wybierz zestaw i zamów
Zamów z wyprzedzeniem
Jeśli w codziennej pogoni zdarza Ci się zapomnieć o ważnych datach w życiu Twoich bliskich – urodzinach czy rocznicy ślubu, przychodzimy z pomocą.

Z nami możesz zaplanować obdarowanie bliskich czekoladowymi prezentami na cały rok. Wystarczy, że wybierzesz produkty, podasz nam do kogo i w jakiej dacie mamy je wysłać, a my, w podanych przez Ciebie terminach, dostarczymy je pod wskazane adresy. Możesz również z dużym wyprzedzeniem zamówić u nas czekoladowe prezenty pod choinkę czy na inne ważne okazje. Wszystko odnotujemy w kalendarzu Twoich wysyłek, by każde zamówienie dotarło do Ciebie lub wskazanego przez Ciebie odbiorcy na czas. W dniu wysyłki, dodatkowo poinformujemy Cię o nadaniu paczki.

Wybierz zestaw i zamów
Zamów z wyprzedzeniem
Czekolada i kwiaty
Czekolada i kwiaty
Czyli idealne połączenie...

Jeśli kupujesz kwiaty wyjątkowym dla Ciebie osobom i chciałbyś wzbogacić bukiet róż czy kompozycję kwiatową o drobny ale wytworny upominek – mamy dla Ciebie idealne połączenie. To nasze wyśmienite, pięknie zapakowane czekolady, czekoladki czy kremy czekoladowe dołączane do bukietów z każdej kwiaciarni w Polsce. Wystarczy, że wybierzesz nasz słodki upominek, wskażesz nam wybraną przez Ciebie kwiaciarnię, a my dostarczymy tam Twoje czekoladowe zamówienie.

Wybierz zestaw i zamów
Usługi dodatkowe
Uzupełnij swój słodki podarunek wyjątkową oprawą.

BILECIK Z DEDYKACJĄ – jeśli chciałbyś obdarować kogoś bliskiego nie tylko czekoladowym upominkiem, ale i pięknymi słowami – przygotujemy elegancki bilecik z dedykacją, który dołączymy do prezentu. Możesz nam podać jego treść lub sami zaproponujemy Ci kilka możliwości.
TORBA PREZENTOWA – jeśli chcesz, by wybrany przez Ciebie czekoladowy prezent miał dodatkowo wyjątkową oprawę, możesz wybrać jedną z naszych eleganckich toreb prezentowych. Prześlemy Ci ją w odpowiednio zabezpieczonym opakowaniu, tak, by podczas transportu, nie została uszkodzona bądź pogięta.

Wybierz zestaw i zamów
Usługi dodatkowe