koszyk
(0 art.)

Kwota :

0,00 PLN

LaChocola
Dla firm
Dla firm
Dla firm
Nasze wytworne czekolady, czekoladki, kremy czekoladowe w wyjątkowych odsłonach – to świetna propozycja zarówno na prezenty firmowe, jak i uzupełnienie oferty cukierni, kawiarni, butików z kawą i herbatą czy nawet kwiaciarni. Tworzymy również ekskluzywne produkty dedykowane dla galerii win, a także prawdziwe czekoladowe dzieła sztuki z myślą o słodkich stołach towarzyszących eventom i ważnym uroczystościom. Gwarantujemy najwyższą jakość i wyjątkową oprawę naszych produktów! Zapraszamy serdecznie do współpracy!
Prezenty firmowe
Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i firmy poszukujące nietuzinkowej reklamy oraz eleganckich giftów dla klientów i pracowników. Produkty La Chocola będą idealnym upominkiem z okazji awansu czy podziękowania za wieloletni staż pracy, doskonale sprawdzą się również w roli prezentu świątecznego. Najwyższa jakość i wyjątkowy design opakowań sprawiają, że czekolady, bombonierki czy nasze produkty specjalne, będą także eleganckim giftem w relacjach biznesowych.
Prezenty firmowe
Kawiarnie i cukiernie
Kawiarnie i cukiernie
Zapraszamy do współpracy właścicieli kawiarni i cukierni, którzy poszukują wyjątkowych czekoladowych produktów jako uzupełnienie swojej słodkiej oferty. Oprócz naszych flagowych czekolad i pralin, proponujemy również aksamitne kremy czekoladowe połączone z wybornymi dodatkami. 
Galerie kawy i herbaty
Zapraszamy do współpracy właścicieli butików z kawą i herbatą, którzy poszukują wyjątkowych, słodkich produktów jako uzupełnienie swojej oferty. W naszym portfolio znajdziecie Państwo zarówno wyborne czekolady w różnych smakach z niepowtarzalnymi dodatkami, jak i znakomite praliny, bombonierki oraz całe zestawy prezentowe będące idealnym połączeniem dla kaw i herbat z różnych stron świata.
Galerie kawy i herbaty
Galerie win
Galerie win
Zapraszamy do współpracy właścicieli sklepów z winami, poszukujących czekoladowych produktów, które idealnie komponują się z różnymi rodzajami wina. Nasza oferta obejmuje wyborne czekolady, dopasowane do poszczególnych win, zgodnie z zaleceniami najlepszych sommelierów:

Przepełniona świeżością cytrusów, biała czekolada o smaku cytrynowym wzbogacona kawałkami kandyzowanej skórki owocu pomelo. Jej wyśmienity smak idealnie komponuje się z białym winem typu chardonnay, riesling, sauvignon blanc, gewurtzraminer, pinot gris/grigio, airen czy muscat.

Delikatnie kwaskowa, rubinowa czekolada wzbogacona słodkimi truskawkami i owocami granatu jej niepowtarzalny smak idealnie komponuje się z różowym winem zarówno musującym, jaki i niemusującym.

Królewsko pachnąca, oryginalnie gorzka czekolada wzbogacona suszonymi płatkami róży i owocami wiśni.  Idealnie komponuje się z czerwonym winem typu cabernet, sauvignon, merlot, pinot noir, syrah czy malbec. 

Sweet bar
Zapraszamy do współpracy firmy eventowe zajmujące się organizacją i oprawą ślubów, wesel, chrztów, komunii, przyjęć okolicznościowych, a także eventów i wszelkich spotkań biznesowych, które poszukują nietuzinkowych propozycji do wzbogacenia słodkich stołów. W naszym portfolio, oprócz wybornych czekolad, czekoladek, kremów czekoladowych, znajdują się również prawdziwe czekoladowe dzieła sztuki m.in. praliny w kształcie serca lub małych różyczek, a nawet czekoladowe cygara.
Sweet bar